חיפוש

שולחנות עמידה / ישיבה

שולחנות עמידה כמו גם שולחנות ישיבה הם רהיטים נחוצים בכל משרד, השאלה היא איך בוחרים את אלה האופטימליים לצרכים, לנוחות ולאווירה כאחד. ישנו היום מגוון עצום של שולחנות במבחר גדלים ועיצובים, מה שהופך את הבחירה ללא פשוטה בכלל.

איילון פרויקטים לשירותכם

אנחנו באיילון פרויקטים מתמחים בייצור ובשיווק של שולחנות עמידה ושולחנות ישיבה במגוון רחב של גדלים ועיצובים:

  • שולחן EASY – שולחן מתכוונן ארגונומי ופונקציונלי, היכול לשמש גם כשולחן עבודה וגם כספסל. ניתן להתאים אותו לגובה הרצוי בקלות ובמהירות, והוא מאפשר ישיבה נוחה מולו וביצוע של העבודה ללא הסחות דעת מיותרות.
  • שולחן ACTIVE – שולחן מתכוונן בעיצוב נעים ופונקציונלי, כזה אשר מאפשר לעובדים להישאר פעילים גם אם הם נמצאים שעות רבות בעבודה. הדבר מתאפשר בזכות העיצוב הייחודי, אשר מאפשר לעובד לשנות בקלות את מצב העבודה מישיבה לעמידה ולהיפך. העיצוב האסתטי שלו הופך אותו לשולחן אשר מתאים לכל עיצוב של כל חלל, כך שכולם יכולים ליהנות מיתרונותיו הברורים.
  • שולחן MOTION – מערכת שולחן עבודה מתכווננת לגובה, המיועדת לסגנון עבודה דינאמי במיוחד. עצם העובדה שניתן לשנות את מצב הגוף תוך כדי עבודה משפר מאוד את הנוחות ואת הריכוז, כך שגם ההספקים צפויים להיות גדולים יותר. גם העובדה שמדובר במערכת המספקת מרחב עבודה ארגונומי לגמרי ומסודר, הופכת את השולחן הספציפי הזה לשולחן עמידה / ישיבה אופטימלי הן לעבודה פרטנית והן לעבודה קבוצתית.

בנוסף לשולחנות העבודה, בכל עסק חייבים להיות גם שולחנות ניידים המתאימים להפסקות קפה ולישיבות קצרות בין לבין. אצלנו באיילון פרויקטים תוכלו למצוא מגוון גדול של שולחנות ניידים עגולים, ריבועיים ומלבניים, אשר ניתן לנייד בקלות ממקום למקום וליצור מכל חלל מקום נוח להתרגעות ולפגישות קצרות.

הבחירה שלכם – המקצוענות שלנו

איילון פרויקטים מתמחה בייצור שולחנות עמידה / ישיבה באיכות גבוהה. כל הרהיטים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, עוברים בדיקות איכות קפדניות ומגיעים אליכם באחריות.
מתלבטים אילו שולחנות לבחור? צרו עמנו קשר וצוות היועצים המקצועיים שלנו ישמח להקשיב ולעזור.

שולחנות ניידים

שולחנות חשמליים

שולחן מתכוונן חשמלי דגם HOP

שולחנות פנאומטיים

שולחן מתכוונן פרופיל עגול מידה 120

שולחן מתכוונן פרופיל מלבני עם גלגלים מידה 120

שולחן מתכוונן פרופיל עגול מידה 160

שולחן מתכוונן פרופיל מלבני עם גלגלים מידה 160

שולחן מתכוונן פרופיל מלבני טלסקופי מידה 160

שולחן מתכוונן פרופיל עגול מידה 180

שולחן מתכוונן טלסקופי פרופיל מלבני מידה 180

משטח הרמה

שולחן המתנה רגל פיצה

שולחן המתנה 4 זרועות

דילוג לתוכן