עמדות עובד

איילון פרויקטים מייצרת ומשווקת מגוון רחב של עמדות עובד, שיכולות להתאים לצרכים של כל מקום עבודה ושל כל עובד. ברשותנו עמדות בעיצובים מגוונים, לרבות עיצובים יוקרתיים המוסיפים אווירה מיוחדת לחלל העבודה, עיצובים פרקטיים ומודולריים שניתן לשנות כל פעם מחדש על מנת להתאים את העמדה לסביבה, לצורך ו/או להעדפה ובעיקר – עיצובים שאינם מגבילים את חופש התנועה והעבודה של המשתמש.

מבחר עיצובים לנוחות מרבית

אצלנו תוכלו למצוא שולחנות עבודה עם רגליים בצורת T שמספקות מרחב גדול יותר מתחת לשולחן ובסביבתו, שולחנות עבודה בגובה קבוע, שולחנות עבודה מתכווננים אשר ניתן להעלות ולהוריד בהתאם לנוחות המשתמש ולצרכיו, שולחנות מלבניים, שולחנות פינתיים, שולחנות גליים ועיצובים רבים נוספים. סוג נוסף של עמדת עבודה הוא עמדת עבודה אקוסטית אשר סופגת את רעשי הסביבה ומאפשרת לכם לעבוד בשקט יחסי גם כשאתם נמצאים בחלל עבודה משותף.

עמדות עובד בהתאמה אישית

מכיוון שברור לנו כי לכל חלל עבודה נדרשת עבודה שונה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של עמדות במבחר עיצובים ובמגוון גדלים. כל לקוח שלנו מקבל שירות מקצועי ויחס אישי, מתוך מטרה לבחור את העמדות שישרתו בצורה האופטימלית את העובדים ואת החברה. ההתחייבות שלנו היא לספק לכם עמדות עבודה המיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בעיצובים ארגונומיים המיועדים גם לעבודה של שעות ממושכות מול העמדה ואשר כמובן מגיעות אליכן באחריות מלאה.

אתם מוזמנים לעיין במגוון הדגמים ולבחור את עמדות העבודה המתאימות ביותר לחלל העבודה, לצורך ולהעדפה האישית שלכם.

Desks

דילוג לתוכן