חיפוש

חדר ישיבות

כשמתכננים חדר ישיבות, רוצים ליהנות מפתרונות ישיבה שיספקו לא רק עיצוב מרשים וייחודי, אלא גם נוחות ישיבה, הקשבה ויכולת צפייה במצגות ובהרצאות.
איילון פרויקטים מייצרת ומשווקת מגוון רחב של פתרונות עבור חדרי ישיבות, שיכולים להתאים לחדרים בכל גודל ומבנה שקיימים.

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

איילון פרויקטים משווקת מגוון פתרונות יצירתיים לחדרי ישיבה שיוצאים מהקופסה:

  • שולחנות בכל גודל – אצלנו תוכלו למצוא שולחנות אשר במצב סטנדרטי מתאימים ל-12-6 אנשים, אולם ניתן להגדיל אותם לכל גודל רצוי באמצעות פלטות נוספות.
  • ארגון מופתי של כבלי החשמל – כל חדר ישיבות צריך כבלי חשמל, לטובת חיבור מחשב, מקרן ויתר מכשירי חשמל. כשאתם רוכשים פתרונות לחדרי ישיבות מאיתנו, אתם מקבלים שולחנות שמגיעים עם תעלות כבלים אופקיות ואנכיות, אשר הופכות את הישיבה בחדר להרבה יותר נוחה וחשוב עוד יותר – להרבה יותר בטוחה.
  • שולחנות עם רגליים בצורת T – אחד הדברים הכי פחות נוחים בחדרי ישיבות שאינם מותאמים לצורכי המשתמשים, הוא חוסר מקום מספיק לרגליים. כאשר בוחרים בשולחן גדול מספיק עם רגליים בצורת T מגדילים עד למקסימום האפשרי את המקום מתחת לשולחן, ויכולים לשבת בנוחות בחדר הישיבות לאורך זמן.
  • שולחנות עגולים – אם חשובה לכם התקשורת בין כל הסובבים במהלך הישיבה, שולחן חדר ישיבות עגול הוא בדיוק התשובה. אצלנו תוכלו למצוא שולחנות עגולים ואליפטיים המותאמים באופן מדויק לחדרי ישיבות, ומאפשרים לכולם לראות ולשמוע את כולם.
  • שולחנות מעוצבים – שולחנות בעיצובים מיוחדים אשר תוכננו בקפידה מתוך חשיבה על כל הפרטים הקטנים. שולחנות אלה מאפשרים תקשורת בין כל העמיתים ויוצרים בחדר אווירה יוקרתית ומסוגננת. השולחנות מתכווננים בגובה ומאפשרים ישיבה נוחה לכולם בכל תרחיש מצוי ורצוי.

כל שולחנות חדרי הישיבות מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים היום ומגיעים אליכם לאחר שעברו את כל בדיקות התקינה והאיכות.

לקבלת מידע נוסף אודות פתרונות ריהוט לחדרי ישיבות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר  ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן