חיפוש

עמדות קבלה

עמדת קבלה היא המקום שעושה את הרושם הראשוני על כל מי שמגיע לעסק שלך. לכן, היא חייבת להיות עמדה ייצוגית מספיק, אבל גם כזאת שמשדרת חמימות. כי בעידן שבו אנחנו חיים, עיצוב הפנים הקפדני שהיה נהוג עד לפני מספר שנים, פינה את מקומו ליצירתיות, חופש ואינדיבידואליות והתוצאה היא סביבות עבודה מודרניות, שיוצאות מהקופסה.

אם אתם רוצים עמדות קבלה ייחודיות, אתם בדיוק במקום הנכון. איילון פרויקטים מייצרת ומשווקת עמדות מעוצבות במגוון סגנונות, צורות וגדלים, אשר מוסיפות נופך של חיוניות והזמנה לכל עמדת קבלה.

  • מערכות ריהוט NOVA – עמדות קבלה בעיצוב ייחודי אשר תורמות לאווירה חמימה, נוחה ויצירתית.
  • עמדת קבלה DOMINO – רהיט ייחודי אשר ניתן להזמין במגוון רחב של בדים, שילובי צבעים וגדלים, אשר באמצעותם ניתן ליצור מגוון עצום של רהיטים שכל אחד מהם שונה מהשני.
    החוק של מערכת הריהוט הזאת פשוט: אף פעם אל תפסיקו ליצור.
  • עמדת קבלה TERA – עמדת קבלה מודולרית אשר ניתן להרכיב ממנה מגוון גדול של עמדות בהתאמה לגודל החלל הרצוי. שילוב מנצח בין הרשמיות של פעם לטאץ' של היום, אשר בזכותו ברור לגמרי למה רואים את עמדות הקבלה האלה בעיצובים שונים בהרבה מאוד מקומות.


איכות ללא פשרות

כל עמדות הקבלה שמיוצרות על ידי איילון פרויקטים מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועומדות בכל הסטנדרטים המחמירים של תקנים ובטיחות. כשאתם בוחרים בעמדות הקבלה שלנו אתם בוחרים לא רק עיצוב, אלא גם איכות ונוחות – באחריות.

לקבלת מידע נוסף אודות עמדות קבלה מבית איילון פרויקטים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן