חיפוש

עמדות המתנה

כמו שכל עסק חייב שולחנות עבודה בעסק, כך הוא גם חייב עמדות המתנה. אחרי הכל, לקוחות או ספקים שמגיעים לפגישה קצת לפני הזמן או שהיא קצת מתארחת – יפה יותר לקבל בעמדת המתנה מוגדרת.

איילון פרויקטים – ממתינים בנוח

אנחנו באיילון פרויקטים מתמחים בייצור עמדות המתנה מעוצבות אשר יאפשרו ללקוחות ולספקים שלכם להמתין לכם ברוגע ובנוחות, עד כדי כך שיכול להיות שכשיגיע מועד הפגישה – הם לא כל כך ירצו לקום…

כל עיצוב שתבחרו

אצלנו תוכלו למצוא עמדות המתנה במגוון רחב של עיצובים:

  • שולחנות NOVA – שולחנות הקפה של NOVA מהווים עמדת המתנה מושלמת לפגישה או לראיון. השולחנות קומפקטיים אך גדולים דיים על מנת ליהנות מכוס קפה באווירה נינוחה, ומתאימים לכל סגנון עיצוב של משרד.
  • שולחן MOBI – שולחן נייד הניתן להזזה בקלות, ואשר מהווה פתרון מצוין להמתנה או להתרגעות במהלך יום העבודה. השולחן מאוד מזמין לשבת לידו, לעיין בעיתון תוך כדי שתיית כוס קפה או בלעדיה. הודות למגוון הגדול של משטחי השולחן המעוצבים, הוא יכול להתאים לכל סגנון של עיצוב פנים.
  • שולחן SITO – שולחן קפה עגול שמהווה בחירה מצוינת לאזורי המתנה ולפגישות בלתי פורמליות. לשולחן זה יש מגוון גדול של אפשרויות עיצוב מבחינת משטח העבודה עצמו, כך שלבטח תמצאו את העיצוב שמשתלב בצורה המדויקת עם סגנון העיצוב שבחרתם.
 

בנוסף לשולחנות עגולים, מרובעים או מלבניים, תוכלו למצוא אצלנו גם מערכות ישיבה מודולריות אשר ניתן לעצב במגוון רחב של עיצובים ואשר תורמת מאוד ליצירת חללים משרדיים פונקציונליים ומודרניים כאחד. מערכות אלה מתאימות מאוד לפינות המתנה או לישיבות קצרות, ועיצובן המיוחד תורם רבות לאווירה החמימה והביתית.

כל פתרונות הריהוט שלנו, לרבות עמדות ההמתנה, מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים היום ועומדים בכל תקני האיכות והבטיחות המחמירים.

לקבלת מידע נוסף שיסייע לכם בבחירת עמדות המתנה מתאימות לסגנון העיצובי של המשרד שלכם צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן