חיפוש

עמדות בר

עמדות בר גבוהות הן היום הבחירה האוניברסלית של משרדים ובתי עסק רבים המעוניינים לשדר אווירה של מקצועיות יחד עם חמימות וקבלת פנים שובת-לב. איילון פרויקטים מייצרת ומשווקת מגוון רחב של עמדות בר מעוצבות, אשר מהוות גם מקום שבהם אפשר לעצור רגע ולהירגע מהלחץ היומיומי בעבודה, גם לקבל את פניהם של לקוחות ומבקרים שמגיעים לבית העסק וגם כמובן לאחסן חפצים שונים המתאימים לסביבה.

עמדות בר מעוצבות – השמיים הם הגבול

כשמדברים על שולחנות בר גבוהים לעסקים מדברים על שולחנות שמיועדים למפגשים חטופים במהלך יום העבודה או כאלה המיועדים לעובדים שרוצים לקחת נשימה ולהירגע. מבחינת העיצוב של שולחנות ייחודיים אלה – השמיים הם הגבול ויש מגוון רחב של פתרונות:

  • שולחן גבוה עם רגליים בצורת U – שולחן שמאפשר לכם למתוח את הרגליים, להשתחרר מהלחץ ולזקוף מחדש את הגו ואת הראש לפני שממשיכים בעבודה.
  • שולחן LIGHT עם שתי רגליים רחבות – שולחן שהוא בחירה מעולה לעסק שרוצה לתת לעובדים שלו אפשרות להפוגה קצרה משגרת העבודה או מקום לקיים ישיבות קצרות ונעימות. העיצוב המיוחד שלו משתלב בצורה מושלמת עם מגוון עיצובי פנים של משרדים, ולכן אם אתם אוהבים אותו – אין ספק שהוא מתאים.
  • עמדת בר עם רגליים בצורת O – עיצוב מודרני ייחודי של שולחן גבוה המיועד לישיבות קצרות או לפסקי זמן קצרים מיום העבודה השגרתי. עמדה זו משתייכת לקולקציית הריהוט JAZZ, אשר תוכננה על ידי המעצבת הידועה כריסטינה סטרנד ונילס הוואס ונחשבת לשם דבר בעולם עיצוב העסקים ובעולם עיצוב הפנים בכלל.
  • עמדת בר NOVA – עמדה שמאפשרת לכם להכניס את הטבע לעסק, ומשלבת חמימות טבעית עם אווירה של יוקרה ייחודית. עמדה זו מביאה נגיעה של טבע למשרד.

 

איילון פרויקטים לשירותכם

אנחנו באיילון פרויקטים מתמחים בייצור עמדות בר מעוצבות. צוות היועצים שלנו ישמח לשמוע מכם מה אתם צריכים, ולסייע לכם לבחור את העמדה המתאימה באופן מדויק לצורכי העסק והוויית העובדים שלכם.

דילוג לתוכן