ארונות ומגירות

כשמדובר בעסק שלכם, אתם חייבים שיהיו לכם מקומות אחסון – והרבה. בדיוק מסיבה זאת, ארונות ומגירות הם פרטי ריהוט שנמצאים בכל משרד, וזאת גם הסיבה שצריך לבחור אותם נכון.

איך בוחרים מערכות אחסון של ארונות ומגירות?

יש היום הרבה מאוד סוגים ועיצובים של מערכות אחסון, ולפעמים מרוב מבחר קשה לקבל החלטה איזו מערכת היא המתאימה ביותר לצורכי העסק. על מנת לעשות סדר, תרתי משמע, ריכזנו עבורכם את הפרמטרים החשובים שמומלץ לעשות את הבחירה על פיהם:

  • התאמה לצורך – הדבר החשוב ביותר שצריך לקחת בחשבון לפני שרוכשים רהיטים לצורכי אחסון בכלל וארונות ומגירות בפרט, הוא ההתאמה שלהם לכמות החפצים והניירת שצריך לאחסן בהם.
  • התאמה לסגנון – מערכות האחסון הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של החלל, ולכן מומלץ לרכוש מערכות שמתאימות בצורה מושלמת לסגנון העיצובי של החלל. כך למשל, אם בחרתם סגנון מינימליסטי, כדאי לבחור מערכת ארונות ומגירות מודולרית, אשר ניתן תמיד להוסיף לה חלקים ולהוריד ממנה – בהתאם לצורך. אם אתם מעצבים את המשרד בסגנון הייטקיסטי, רצוי לבחור מערכת המעוצבת באותו סגנון ממש, כזאת שהיא ארגונומית ומסודרת היטב, אשר מבטיחה שהחפצים שלכם יהיו בהישג יד אך לא יעמדו בדרככם.
  • התאמה למחיר – כמובן שגם המחיר הוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת מערכת אחסון, אם כי תמיד חשוב לזכור שלפעמים הזול יותר הוא היקר יותר. עדיף לבחור מערכת שמתאימה בדיוק לצורך שלכם ולשלם קצת יותר, מאשר לרכוש מערכת לא מתאימה ולשלם סכום נוסף על רכישת פרטי ריהוט נוספים.

איילון פרויקטים מתמחה בייצור ובשיווק של ארונות ומגירות לצורכי אחסון בעסקים. אצלנו תוכלו למצוא ארונות אחסון תלויים, ארוונת ניידים אשר ניתן להציב מתחת לשולחן העבודה, ארונות קבועים בגובה השולחן ועוד. בארונות ניתן כמובן לשלב מגירות, ואפשר להחליט אם הן תהיינה סטנדרטיות או תלויות – כשההחלטה תתקבל על פי הצרכים וההעדפות האישיים שלכם.

אתם מוזמנים לעיין במגוון העיצובים שלנו וליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר על מנת לבחור את מערכות האחסון האופטימליות עבור העסק שלכם.

דילוג לתוכן