חיפוש

מדע לא – בדיוני

הכיסא MIRUS מצויד במערכת כיוונן חכמה ופשוטה לשימוש הנשלטת מנקו

שילוב של אימוץ הטכנולוגיות והחומרים החדשנים ביותר, אמירה עיצובית ומרכז למחקר ופיתוח, אפשר לנו לפרוץ גבולות ולהקפיץ את תחום הישיבה לרמות חסרות תקדים. הרעיון הוא כיסא מעוצב בקפידה בעזרת טכנולוגיה מהפכנית וייחודית לתעשיית ריהוט הישיבה.

כשהוא מציע אלגנטיות יעילה ואיזון מושלם בין צורה לבין פונקציונליות, GENIDIA מספק נוחיות וגמישות מעולים, תמיכה ארגונומית והתאמה לכל משתמש.
הרמוניה עם תנועה דינאמית יוצאת דופן, מייצר כוח עבודה בריא יותר, משפר את הפרודוקטיביות ואת תחושת הרווחה הכללית בסביבת העבודה. 

דה אחת ומפעילה את שלושת הפונקציות השימושיות ביותר בכיסא – גובה המושב, עומק המושב וכוונון משענת גב, הכל נשלט מתוך נקודת מגע אחת יחידה.

98% מהחומרים המרכיבים את ה-MIRUS ניתנים למחזור והכיסא עומד בתקן לאוויר נקי של Greenguard Indoor וכן בתקן EN 1335. ניתן לבחור במסגרת אלומיניום עם לבן, אלומיניום עם שחור או מסגרת שחורה עם משענת גב מרשת ומושב מבד. שילובי הצבעים הם אופנתיים ומלהיבים.

עיצוב חכם

GENIDIA עוצב על מנת להגביר את הפרודוקטיביות ואת תחושת הרווחה בסביבת העבודה. שלא כמו מוצרים מסורתיים בתחום הישיבה, המנגנון של GENIDIA, שמשלבטכנולוגיה של סיבי פחם, מהונדס על מנת לייצר תנועה דינמית חלקה ומאוזנת. כתוצאה מכך מושג שיפור במחזור הדם, צמצום ברמת העייפות של המשתמש והסכנה לפגיעות בשרירי השלד יורדת למינימום.

חדשנות בישיבה

יתן להזמין משענת ראש רב כיוונית עם יכולת לכוונון הגובה בשלוש נקודות, עומק גובה וזווית בהתאמה אישית ולתמיכה צווארית.

התמיכה בכיפופי עמוד השדרה משקפת את תנועת גבו של המשתמש, לעידוד פתיחת הסרעפת, חמצון מחזור הדם ותמיכה מלאה בפלג גוף העליון.

חמש נקודות לכוונון גובה משענת הגב, מאפשרים למשתמש להתאים לעצמו את גובה משענת הגב, לגובה הנכון לו בלי לאבד תמיכה בחוליות המותניות.

בידוד התמיכה המותנית מאפשר התאמה עצמאית של אזור המותן, במנותק מהפונקציה הקובעת את גובה משענת הגב.

 המערכת למעקב מותני משלב את כל ארבעת הפונקציות של משענת הגב על מנת לספק תמיכה מלאה. מתלה כיפופי עמוד השדרה מצטמצם ומתרחב עם תנועת המשתמש. התמיכה המותנית עוקבת באופן אוטומטי אחרי תנועות הכיפוף של עמוד השדרה ומבטיחה ששניהם מיושרים לגמרי בהתאם למצב הנכון של חוליות המותניים– ובכך מספקת מצב ארגונומי מושלם. המערכת הייחודית הזו מאפשרת לכיסא להסתגל ולספק את כל המדידות הדרושות.

מנגנון הכוונון היחיד האינטואיטיבי, שולט על גובה המושב ועל 4 שלבים של הטיה לאחור ונעילה.

מנגנון הטיה קדימה משלב טכנולוגיה של סיבי פחמן לצורך תנועה חלקה ובאיזון מושלם.

ידית שליטה על המתח, מאפשרת להתאים את המנגנון ללא ההתנגדות.

בסיס של חמש זרועות בגימור מלוטש, בשחור או בלבן משולב.

משענת הגב המחודדת מציעה נוחיות וחופש תנועה לפלג גוף העליון ללא הפרעה.

טכנולוגיית התלת-ממד של מטריקס פעילה עם משטח הרשת על מנת לחלק את הלחץ על משענת הגב באופן אוטונומי בעבור כל צורה, תוך שימוש בחיישני לחץ רב ממדים ובעלי יכולת תנועה עצמאית.

משענות היד slimline הארבע ממדיות,תורמות לנוחיות המשתמש הודות לרפידות רכות למגע.  כוונון גובה, רוחב ועומק ללא כפתור ובקר הזוויות, מאפשרים התאמה אינטואיטיבית.

אפשרות להגביה ולהנמיך את הטיית המושב עם יכולת להתאמת זווית של עד שמונה מעלות לפנים.
על ידי מנגנון הטיה יחודי.

 מערכת העומק של המושב מאפשרת למשתמשים להתאים את עומק המושב בלי להחליף את מצב המושב ומשענת הגב.

אופציה של מתקן התראת תנוחה המזהיר את המשתמש כשהוא יושב בצורה לא נכונה. חיישנים סמויים מפעילים את המתקן תוך 60 שניות. הוא מתאפס כשהתנוחה מתוקנת.

ניתן להשיג במסגרת שחורה או לבנה, בסיס מלוטש, שחור או לבן ומגוון של אופציות לריפוד ברשת ובעור. GENIDIA מציעה אפשרויות עיצוב גמישות שיתאימו לכל חלל עבודה.

משענות ראש אופציונליות

כרית לתמיכה בחוליות הצוואר

משענת ראש תלת ממד

ללא משענת ראש

מסגרות אופציונליות

מסגרת שחורה

מסגרת לבנה

בסיסים אופציונליים

בסיס בשני גווני לבן

בסיס מלוטש

בסיס בשני גווני שחור

אפשרויות ריפוד

אנחנו ב-Comfort מאוד נלהבים לעשות שימוש ברשת בכל מוצרינו. יחד עם זאת, במידה ואתה מעוניין בריפוד עשוי מבד, אנחנו עובדים עם ספקי הבד המובילים.
נא לשים לב: פריטים שאינם במלאי מגדילים את זמן האספקה.

סוגי ריפודים

ריפוד רשת

ריפוד רשת-עור

במידה ואתה מעוניין בריפוד עשוי מבד, אנו עובדים עם ספקי הבד המובילים.

תקן

94% מהחומרים המרכיבים את GENIDIA ניתנים למחזור.

הכיסא עומד בתקן לאיכות אוויר של Greenguard Indoor וכן בתקן EN 1335.

מוצרזה אושר בהתאם לתקן איכות אוויר (IAQ) של GreenguardIndoor Air Quality .

תכנית הסמכה עבור מוצרים בעלי פליטה נמוכה.

 

דילוג לתוכן