מחיצות

כל חלל עבודה שמיועד להרבה מאוד עובדים צריך שתהיה הפרדה בין עמדת עבודה אחת למשנהה, על מנ לספק פרטיות לכל עובד ולאפשר לו לבצע את עבודתו ולעמוד ביעדיו. במקומות שבהם העבודה אינה כרוכה בשיחות טלפון מרובות מספיק להציב עמדות עבודה סטנדרטיות בעלות מחיצות שאינן אקוסטיות, כי כשאין הרבה דיבורים בשטח אפשר לבצע את העבודה כראוי גם ללא השקעה בפריטים אקוסטיים.

למרות זאת, כאשר מדובר בחללי עבודה של צוותי שירות לקוחות, שימור לקוחות או מכירות, הרי ששיחות טלפון מרובות הן חלק בלתי נפרד מיום העבודה. במקומות כאלה מומלץ מאוד להציב בחלל עמדות עבודה בעלות מחיצות אקוסטיות, אשר סופגות את הרעשים ומאפשרות לכל עובד לשוחח עם לקוחותיו בפרטיות המרבית.

ניתן להשיג היום מחיצות אקוסטיות חד צידיות או דו צידיות, ולהתקינן באמצעות הצמדה לקיר קיים או תלייה מהתקרה. בדי הציפוי של המחיצות מגיעים במגוון גדול של גוונים וטקסטורות, דבר המאפשר את התאמתן המלאה לעיצוב הכללי.

איילון פרויקטים לשירותכם

איילון פרויקטים מתמחה בייצור ובשיווק של מחיצות אקוסטיות באיכות הגבוהה ביותר שקיימת היום. אצלנו תוכלו למצוא עמדות עבודה עם מחיצות אקוסטיות במגוון רחב של גדלים וגבהים, לוחות אקוסטיים לתלייה על הקירות, גג אקוסטי לעמדות עבודה או המתנה, קולבים לתליית מחיצות אקוסטיות ועוד. כל המוצרים מיוצרים לאחר תכנון מקצועי ומדויק מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועוברים את כל בדיקות האיכות והבטיחות כאחד.

לקבלת מידע נוסף אודות מחיצות אקוסטיות ופתרונות אקוסטיים נוספים בהתאמה אישית לחללי עבודה משותפים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

לוחות אקוסטים מעויינים 60*52*5 אפור

לוחות אקוסטים מעויינים 60*52*5 שחור

לוחות אקוסטים מעויינים 60*52*2 לבן

לוחות אקוסטיים מעויינים 60*52*2 שחור

לוחות אקוסטיים 60*60 שחור

 לוחות אקוסטיים 60*60 צבעוניים

לוחות אקוסטיים לתליה מהתקרה 120*30*5 שחור

 לוחות אקוסטיים לתליה מהתקרה 120*60*5

לוחות אקוסטיים לתליה מהתקרה 120*90*5 שחור

לוחות אקוסטיים דמוי עץ 12 יחידות

 מחיצה אקוסטית 140 פינתית

מחיצה אקוסטית 160 קידמית

מחיצת מיסתור מתרוממת מגובה 160

כדור יוגה לישיבה ארגונומית

לוחות אקוסטים לתליה מהתקרה 120* 30*5 לבן

מחיצה אקוסטית 180 קידמית

מחיצה אקוסטית 120 פינתית

גג אקוסטי 160*130

יחידה מהתקרה אקוסטית קוטר 80 ס"מ

קולבים לתליית מחיצות אקוסטיות מהתקרה 67 ס"מ 

קולבים לתליית מחיצות אקוסטיות מהתקרה לבנים

קולבים לתליית מחיצות אקוסטיות מהתקרה 37 ס"מ

קולבים לתליית מחיצות אקוסטיות מהתקרה 97 ס"מ 

מחבר למחיצה

דילוג לתוכן